Close

venkovni-reklama

3D reklama, reklamní bannery

Reklamní bannery, 3d reklama, světelná reklama  jsou moderními reklamními nosiči. V Brně tvoříme 3D reklamu více jak 10 let a tak s ní máme dlouholetou zkušenost. Vytvoříme pro vas návr který velice rychle zrealizujeme. Do druheho dne od objednání jsme schopni dodat a nainstalovat reklamní bannery, 3d reklamu i světelnou reklamu. Vše záleží na poskytnotí grafických podkladů. Cena je individuelní ku příkladu 3D nápis (150x20x3cm=3000 Kč)

Reklamní plachty, banery

Reklamní plachty, banery a síťoviny jsou moderními reklamními nosiči. Jejich jednoduchá doprava, manipulovatelnost a montáž umožnuje realizovat velkoplošnou reklamu i na netradičních místech jako jsou velké fasády, lešení, zídky, ploty, atp.

3d reklama, světelná reklama

3D a světelná reklama jsou oblíbeným a využívanýmreklamním poutačem. Ve dne upoutá pozornostsvým zajímavým designem, v noci svým podsvícením.Prostřednictvím světelné reklamy můžete propagovat vaší firmu 24 hodin denně! Obraťte se na nás, realizujemevýrobu světelné reklamy, která je originální, moderní anápaditá, zároveň plní informační účel. Navrhneme a vyrobíme jak venkovní světelnou reklamu, tak i interiérovousvětelnou reklamu. Dle přání a požadavků našich zákazníků jsme schopnivyrobit téměř jakýkoliv tvar, barevnou kombinaci nebo efekt světelné reklamy.Dbáme na komplexnost našich služeb – od grafického návrhusvětelné reklamy, přes výrobu až po samotnou dopravu a montáž.

 

 

Venkovní reklama je díky své nepřehlédnutelnosti jedna z nejdůležitějších a nejůčinějších forem propagace. Dokážeme tak finančně nenáročně zpropagovat Vaši firmu a to na místech která pro vás budou optimální. Z hlediska času se venkovní reklama hodí jak na krátkodobou prezentaci vaší firmy, ale i na dlouhodobou podporující vaši značku. Plachtami, bannery pokrýváme plochy v brně ale také na celé Jižní Moravě. Zajistíme veškeré věci okolo (servisu je i pomoc s výběrem vhodných míst,) stačí nás kontaktovat a říct nám vaši představu.

Pro rychlé sestavení cenové nabídky nás kontaktujte mailem (odpovíme rychle) nebo telefonicky zde.