Close

Naváděcí systémy-značení


Návrhy-Výroba-Dodávka-Montáž


Realizujeme a projektujeme orientační systémy,reklamní značení a cedule do interiéru a exteriéru budov. Důležitou součástí orientačních systémů je označení únikových východů a evakuačních plánů. Podle vašeho přání vám vyrobíme osvětlené či neosvětlené orientační systémy na míru, odpovídající vašim požadavkům. Zpracujeme grafické návrhy a vybereme to nejvhodnější řešení.


Orientační značení by mělo být součastí každé budovy. Důležité aby značení bylo přehledné a člověk se dokázal podle něj zorientovat-informovat.


Orientační systémy v budovách i exteriéru

Navrhujeme, vyrábíme i instalujeme orientační systémy do interiéru i exteriéru. Pro každou z možností se hodí jiný materiál i povrchová úprava. Neváhejte nás proto kontaktovat. Rádi pomůžeme s výběrem zpracování tak abychom splnili vaše designové, kvalitativní i cenové požadavky.Orientační systémy – používané materiályAlu cedule

Použitým materiálem je hliník, který se dle grafiky a motivu potiskne, polepí, vygravíruje, vyfrézuje nebo vyleptá.


PVC cedule

Použitým materiálem je plast, který lze kombinovat v různých tloušťkách od 1mm do 10mm. V interiérech lze použít měkčí nebo pěnový plast a naopak v exteriéru plast tvrzený s vyšší životností.

Materiály: Forex, Kapa, centafoam, polykarbonát, pvc, plexi.


Dibond cedule

Použitým materiálem je Dibond – materiál tvořený sendvičově (hliník – plast – hliník) díky čemuž má velkou pevnost, minimální prohyb a velkou životnost.


Plechové cedule

Použitým materiálem je plech, většinou povrchově upraven (zinek apod.). Levná varianta použitého podkladového materiálu.


Nerezové cedule

Použitým materiálem je nerezová ocel, vysoce kvalitní a pevný materiál dodávaný v různých tloušťkách.


Plexi cedule

Použitým materiálem je plexisklo, výhodou je velká možnost výběru provedení, barvy, tloušťky. Zároveň lze cedule z plexiskla různě slepovat i kombinovat.


Slim Slatz

Je originální systém, kdy lze tabulku (ceduli) sestavit z již prefabrikovaných dílů a použít či kombinovat různé materiály. Výhodou je možnost výměny jednotlivých segmentů, např. při časté obměně jmen v kancelářích.


Individuální cedule

Individuálně lze použít i jiný materiál s originálním systémem výroby.*Pro kalkulaci nás kontaktujte.