Close

Reklamní cedule

Reklamní cedule 

Reklamní cedule Brno. Vyrábíme reklamní cedule s potiskem nebo polepem z ruzných materiálu. reklamní cedule nebo orientační sistémi do interieru, exteriéru budov jsou velice důležitou součástí firmy. V Brně tiiskneme na materyaly které si zvolíte, kreativitě se meze nekladou. Na reklamní cedule, štítky, desky je možno vytisknou  cokoliv. Cena potisku/gravíru záleží na rozměrech potisku, množství barev. Pro kalkulaci nás kontaktujte zde.

Doba dodání je možná do druhého dne od objednání.

 

Reklamní cedule

Alu cedule – použitým materiálem je hliník, který se dle grafiky a motivu potiskne, polepí, vygravíruje, vyfrézuje nebo vyleptá.

PVC cedule – použitým materiálem je plast, který lze kombinovat v různých tloušťkách od 1mm do 10mm. V interiérech lze použít měkčí nebo pěnový plast a naopak v exteriéru plast tvrzený s vyšší životností. Materiály: Forex, Kapa, centafoam, polykarbonát, pvc, plexi.

Dibond cedule – použitým materiálem je Dibond – materiál tvořený sendvičově (hliník – plast – hliník) díky čemuž má velkou pevnost, minimální prohyb a velkou životnost.

Plechové cedule – použitým materiálem je plech, většinou povrchově upraven (zinek apod.). Levná varianta použitého podkladového materiálu.

Nerezové cedule – použitým materiálem je nerezová ocel, vysoce kvalitní a pevný materiál dodávaný v různých tloušťkách.

Plexi cedule – použitým materiálem je plexisklo, výhodou je velká možnost výběru provedení, barvy, tloušťky. Zároveň lze cedule z plexiskla různě slepovat i kombinovat.

Slim Slatz – je originální systém, kdy lze tabulku (ceduli) sestavit z již prefabrikovaných dílů a použít či kombinovat různé materiály. Výhodou je možnost výměny jednotlivých segmentů, např. při časté obměně jmen v kancelářích.

Individuální ceduleIndividuálně lze použít i jiný materiál s originálním systémem výroby. Pro kalkulaci nás kontaktujte.

 

 

Orientační systémy Brno

Naváděcí systémy-značení
Návrhy-Výroba-Dodávka-Montáž. Realizujeme a projektujeme orientační systémy,reklamní značení a cedule do interiéru a exteriéru budov. Důležitou součástí orientačních systémů je označení únikových východů a evakuačních plánů. Podle vašeho přání vám vyrobíme osvětlené či neosvětlené orientační systémy na míru, odpovídající vašim požadavkům. Zpracujeme grafické návrhy a vybereme to nejvhodnější řešení.Orientační značení by mělo být součastí každé budovy. Důležité aby značení bylo přehledné a člověk se dokázal podle něj zorientovat-informovat.