Close

Polepy

Reklamní polepy 

Reklamní polepy  jsou zajímavým způsobem zviditelnění. Nabýzíme Reklamní polepy Brno, at už se jedná o polepy aut, výloh, bannerů, nebo jakýchkoliv jiných ploch. Díky kvalitnímu tisku vaše reklama zaujme a bude přesvědčivá. V Brně tiskneme reklamu na různé druhy reklamních folií. Kreativitě se meze nekladou tiskárna vytiskne téměř cokoliv. Cena polepu závisí na rozměrech, členitosti polepené plochy, dodání grafických podkladů, pro cenovou kalkulaci nás kontaktujte.

 

Reklamní polepy aut

Reklamní polepy aut jsou dnes velmi využívanou formou reklamy. Využijte polepů aut a dalších dopravních prostředků. Jejich předností je velká reklamní plocha s neomezenou působností na spotřebitele. Díky tomu, že je reklama na auto mobilní, oslovíte širokou veřejnost, která se může stát Vaší potenciální klientelou a to nejenom v Brně.Zajistíme kompletní služby polepů a celopolepů vozidel. Na autosamolepky používáme kvalitní folie od renomovaných výrobců 3M a Arlon.Neváhejte a propagujte vaší firmu účinně pomocí polepů na auto nebo na MHD města Brna. Zajistíme kompletní služby polepů aut-návrh, výroba, aplikace- veškeré polepy provádíme bud : V grafické dílně Ostrovačice u Brna, nebo Brně na ulici Hájecká (u Auto Horák). Nová technologie polepů oken zaručí dlouhou životnost.Nová moderní technologie polepu oken, kdy se okenní fólie tiskne na UV tiskárně. Díky této technologii není nutná laminace, která omezí průhlednost a zhruba po 3 letech je potřeba fólii vyměnit. Tato nová technologie zajistí delší životnost fólie a zároveň tím sníží náklady za pořízení nové fólie.

 

 

 

Reklamní polepy výloh, exteriéru, interiéru, cedulí

Polepujeme interiérové i exteriérové skla,plochy (polepy výloh včetně reklamních cedulí a poutačů). Využijte svého prostoru pro reklamu na skle Vaší výlohy a zvýrazněte nabídku Vámi poskytovaných služeb. Jedná se o jeden z mála reklamních prostorů, za který nemusíte platit žádný pronájem. Typy polepů na výlohyřezané fólie – velkoformátový tisk s přesným ořezem (fotografie, barevné přechody)dirkované okenní folie – one way vision – děrovaná potištěná fóliebarevné částečně průhlednáimitace pískovaného sklapolepy bezpečnostní folií Používané materiály:řezaná fólie: životnost 5 až 7 let, povrch matný nebo lesklý tisk: životnost 3 až 5 let, na přání 5 až 7 let,, povrch matný nebo lesklý včetně UV laminace jako ochrany pře vyblednutím a poškozením saponáty

 

 

Pro rychlou kalkulaci volejte/pište zde.