Close

Polepy aut

Hledáte efektivní způsob zviditelnění? Chtěli byste rozšířit povědomí o vaší firmě, nových výrobcích či službách? Využijte polepů aut a dalších dopravních prostředků. Jejich předností je velká reklamní plocha s neomezenou působností na spotřebitele. Díky tomu, že je reklama na auto mobilní, oslovíte širokou veřejnost, která se může stát Vaší potenciální klientelou a to nejenom v Brně.


Zajistíme kompletní služby polepů a celopolepů vozidel. Na autosamolepky používáme kvalitní folie od renomovaných výrobců 3M a Arlon. Díky naším dlouholetým zkušenostem a více než 1700 polepenými vozy Vám můžeme nabídnout špičkové šlužby. Neváhejte a propagujte vaší firmu účinně pomocí polepů na auto nebo na MHD města Brna.

Zajistíme kompletní služby polepů aut-návr, výroba, aplikace- veškeré polepy provádíme bud : V grafické dílně Ostrovačice u Brna, nebo v centru Brna.


Nová technologie polepů oken zaručí dlouhou životnost

Nová moderní technologie polepu oken, kdy se okenní fólie tiskne na UV tiskárně. Díky této technologii není nutná laminace, která omezí průhlednost a zhruba po 3 letech je potřeba fólii vyměnit. Tato nová technologie zajistí delší životnost fólie a zároveň tím sníží náklady za pořízení nové fólie.

Polepy exteriéru, interiéru

Tiskneme a polepujeme interiérové i exteriérové polepy výloh včetně reklamních cedulí a poutačů. Využijte svého prostoru pro reklamu na skle Vaší výlohy a zvýrazněte nabídku Vámi poskytovaných služeb. Jedná se o jeden z mála reklamních prostorů, za který nemusíte platit žádný pronájem.
 

Typy polepů na výlohy


  • řezané fólie – velkoformátový tisk s přesným ořezem (fotografie, barevné přechody)
  • dirkované okenní folie – one way vision – děrovaná potištěná fólie
  • barevné částečně průhledná
  • imitace pískovaného skla
  • polepy bezpečnostní folií
     

Používané materiály:

řezaná fólie: životnost 5 až 7 let, povrch matný nebo lesklý 

tisk: životnost 3 až 5 let, na přání 5 až 7 let,, povrch matný nebo lesklý včetně UV laminace jako ochrany pře vyblednutím a poškozením saponáty