Close

Naše služby


Reklama (potisk textili, polepy aut, reklamní předměty, reklamní tiskoviny, venkovní reklama)

 Informační značení – (výroba orientačního a reklamního značení do interiéru / exteriéru budov-cedule, naváděcí sistémy…)

 Gravírovaní (dokovových i nekovových materiálů)

Grafické tvorba – (kompletní grafické práce ke každé kampani)

 Produkt foto – (focení produktů + grafické upravy, videomarketing)

Online marketing-kompletní tvorba reklamních kampaní – (především  Fb, dále Youtube, Google, Instgram)


O nás

Promo-agentrura Brno


Zabýváme se kompletní realizací reklamy a značení. Od návrhu, přes výrobu až k dodání. Polepy, tištěná reklama, venkovní reklama, reklamní předměty a mnoho další. Nabízíme také kompletní grafické služby, foto a video produkce (fotky produktů, realizace videa) .Nově děláme také e-marketing a to především na sociálních sítích ve spojitosti s foto a video produkcí. Obratte se na nás, mladý dynamicky tým vám rád pomůže. Působíme v Brně ale také na celé Jižní Moravě.

REKLAMA BRNO

Rychle KvalitněChceme aby každý zakazník byl spokojený, proto ke každemu přistupujeme individuelně. Čas je pro nás tím nejduležitějším, snažíme se aby zakazník byl vždy spokojen s dobou realizace zakázky.

PODAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Marketingové poradenství


Nabízíme vytvoření marketingové strategie i marketingové poradenství, doporučíme marketingovou strategii ušitou přesně vám na míru. Děláme kompromis mezi osvědčenou strategií a novým pohledem na věc.

Placená reklama

Placená reklama-Youtube, Facebook, GooglePlacená reklama na  Youtube , Facebooku, či Googlu patří v České republice k nejčastěji vyžívaným formám e-reklamy. Účinnost této reklamy je relativní , nedůležitější je zvolit správnou cestu (umístnění reklamy ) s tím vám poradíme,  vytvoříme kompletní návrh grafika (foto, video) poté zrealizujeme.

Objednat