Close

Hledáte rytectví, které Vám pomocí gravírování CNC frézkou zhotoví rytinu na libovolný výrobek? S tím Vám určitě pomůžeme!

Naší specializací je návrh a výroba orientačních a naváděcích  systémů budov, štítků cedulí a značení do interiéru i exteriéru. V souvislosti s těmito výrobními procesy používáme CNC gravírovací stroje. V Brně jsme jedni z mála co se soustředí na značení budov s použitím laseru.Co všechno gravírujeme?


-Laserové gravírování gumy


-Výrobní štítky


-Orientační cedule


-Laserové gravírování na kůži a koženku


-Laserové gravírování a výřez papíru


-Laserové gravírování do kovu


-Laserové gravírování a řezání dřeva


*kalkulace na vyžádání


Naší specializací je gravírování a rytí. Můžeme Vám nabídnout hned několik technologií, kterými jsme schopni gravírovat téměř na všechny materiály. Pro klasické gravírování, rytí a frézování využíváme CNC frézky. Další moderní technologii, kterou jsme schopni nabídnout je laserové gravírování. Spojením těchto výrobních technologií umíme gravírovat do kovu, skla, dřeva, plastu, kůže atp.


Běžně si u nás zákazníci nechávají gravírovat dárkové předměty jako jsou nože, butylky a hodinky. Po předchozí domluvě jsme schopni nabídnout i gravírování na počkání bez příplatku.


Vyrábíme kovové reklamní a firemní cedule z eloxovaného hliníku, mosazi, nerezu, dvouvrstvého plastu a dřeva. V naší nabídce naleznete také výrobní štítky, identifikační a přístrojové štítky.